• 780774680
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OctoHome

Krótka historia - czyli skąd pomysł na zarządzanie Twoją wspólnotą.

Przez wiele kolejnych lat pracy jako Zarząd wspólnoty borykałem się z brakami i niedociągnięciami w pracy kolejnych Zarządców Nieruchomości, które powodowały, że powierzone zadania nie były realizowane tak sprawnie, jakby wspólnota sobie tego życzyła. "Projekty" trwały miesiącami, komunikacja na linii Zarządca - Zarząd była trudna lub niemożliwa. Analizując sytuację jako klient doszedłem do wniosku, że istnieje w pracy Zarządcy wiele aspektów, które można ulepszyć, podnosząc komfort pracy zarówno Zarządu Wspólnoty, jak i samego Zarządcy. Jest to typowa sytuacja typu Win-Win, gdzie korzyści czerpie zarówno Wspólnota jak i Zarządca.

Kilka słów o mnie

Od ponad 20 lat jestem ściśle związany z branżą IT. Rozpoczynałem od swojej firmy, dostarczającej Internet na łódzkim osiedlu, następnie pracowałem jako koordynator kilkudziesięcioosobowego zespołu, którego celem była organizacja infrastruktury informatycznej w jednostkach rozlokowanych w całej Polsce. Byłem również wykładowcą akademickim. W swoim życiu zawodowym na przestrzeni lat kilkukrotnie zmieniałem technologię w której pracowałem. Aktywnie biorę udział w projektach informatycznych (zarówno od strony organizacyjnej jak i wdrożeniowej) o wielomilionowych budżetach w sektorze finansowym.

Prywatnie lubię podróżować (samodzielnie organizując każdy wyjazd) i poznawać nowe kulinarne smaki.

Jednym słowem - lubię organizować i osiągać cele :)

Droga do celu

Lata pracy w zarządzie wspólnoty, trudności we współpracy z różnymi Zarządcami spowodowały, że mam własny pomysł na to, jak powinno wyglądać zarządzanie. Umiejętności i narzędzia IT mogą ten proces usprawnić i unowocześnić. Realizując postawiony sobie cel, w grudniu 2019 roku uzupełniłem swoją wiedzę i zdobyłem licencję Zarządcy Nieruchomości PFRN o numerze 29610, a teraz mam przyjemność przedstawić Państwu swoją ofertę.

Image
© 2024 OctoHome. All Rights Reserved. Powered by OctoSensus