• 780774680
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OctoHome

Jak rozumiemy Twoje potrzeby.

Nie jestem tradycyjnym Zarządcą Nieruchomości. Oczywiście oferuję Państwu wszystkie usługi tradycyjnego Zarządcy, ale w nowym wydaniu. Chcę Państwu dać znacznie więcej.

Kim powinen być Zarządca

6 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji Zarządu wspólnoty pozwoliło mi spojrzeć na pracę Zarządcy z perspektywy oczekiwań klienta.

Zarządca powinien:

  • być partnerem;
  • prowadzić sprawną komunikację;
  • wsłuchiwać się w potrzeby i plany wspólnoty;
  • wychodzić z własną inicjatywą rozwiązań;
  • przewidywać zdarzenia i planować;
  • umiejętnie zarządzać środkami finansowymi;
  • dbać nie tylko o utrzymanie stanu nieruchomości, ale wręcz podnosić jej wartość i komfort życia mieszkańców;
  • nieustannie podnosić swoje kwalifikacje oraz śledzić najnowsze trendy.

Droga do celu

Lata pracy w zarządzie wspólnoty, trudności we współpracy z różnymi Zarządcami spowodowały, że mam własny pomysł na to, jak powinno wyglądać zarządzanie. Umiejętności i narzędzia IT mogą ten proces usprawnić i unowocześnić. Realizując postawiony sobie cel, w grudniu 2019 roku uzupełniłem swoją wiedzę i zdobyłem licencję Zarządcy Nieruchomości PFRN o numerze 29610, a teraz mam przyjemność przedstawić Państwu swoją ofertę.

Narzędzia

Żeby pracować z narzędziem, trzeba je nie tylko otrzymać, ale i wiedzieć jak go skutecznie i dobrze wykorzystać.

Wielu Zarządców nadal korzysta z papierowego kalendarza. Ja pracuję przy użyciu prostej, łatwej i nowoczesnej metody - wykorzystuję znane mi od lat z branży IT narzędzie - tablicę Kanbanową. Kanban umożliwia Zarządowi oraz Zarządcy wspólną i łatwą organizację pracy, określanie priorytetów, sprawną komunikację- nie ma nic bardziej irytującego dla Zarządu, jak ciągłe wypytywanie o status zleconych zadań. Narzędzie, z którym pracuję od lat zarówno w IT jak i w swojej wspólnocie, znacznie uprościło zarządzanie projektami i zadaniami.

Rozwój

Nie skupiam się jedynie na bieżącej konserwacji i obsłudze budynku. Równie ważny dla mnie jest rozwój i podnoszenie komfortu. Dlatego też obecnie prowadzę m.in. projekt monitoringu, instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła oraz pojemników półpodziemych na odpady. Każdą wspólnotę traktuję jak własną.

Ubezpieczenie

Większa część Zarządców obecnych na rynku posiada ubezpieczenie na minimalnym, ustawowo określonym poziomie 50.000 EUR. Zdaję sobie sprawę, że Państwa spokój i komfort życia zależy od profesjonalizmu Zarządcy oraz ubezpieczenia jakie posiada. Dlatego też chciałem Państwu zaproponować ubezpieczenie OC na kwotę 1.000.000 EUR, oraz dodatkowe opcje np. ubezpieczenie na kwotę 200.000 PLN, obejmujące odtworzenie dokumentacji w przypadku zniszczenia lub zagubienia.

Wsparcie

Aby skutecznie zarządzać potrzebny jest zespół specjalistów. Posiadamy pełne wsparcie wykwalifikowanych prawników i księgowych. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia inspektorów nadzoru robót budowlanych i elektrycznych. W realizacji zleconych zadań korzytstamy z usług sprawdzonych i rzetelnych firm.

Komunikacja

Musi być łatwa i szybka. Dlatego oferuję Państwu dedykowane adresy email w domenie powiązanej z Państwa wspólnotą np. zarzad@nowoczesna8.pl. Zapewni to spójność i jakość komunikacji.

Jira

Zapewniamy dostęp dla Zarządu do tablicy Kanbanowej zarówno przez WWW jak i aplikację mobilną. Wgląd w realizowane przez nas zadania pozwoli Ci kontrolować sytuację i wyznaczać priorytety. 

© 2024 OctoHome. All Rights Reserved. Powered by OctoSensus